Bilgisayarıma format atamıyorum

okanbey (1) 7 yıl önce sordu

Bilgisayarıma format atmak isterken baya ilerliyorum yükleme ekranında 5 10 dakka sonra kapanıyor termal macun sürülü değil çift fanlı işlemci soğutuyor

Toplam 2 cevap

tahatugyan (1206) 7 yıl önce cevapladı

Merhaba

Format sırasında kapanmasının sebebi termal macun olabilir. Çünkü format sırasında işlemci sıcaklığı arttığı için ve termal macun kullanılmadığı için bilgisayar kendini kapatıyor olabilir. Termal macun son derece önemli bir etmendir işlemci için termal macun kesinlikle sürülmelidir

okanbey (1) 7 yıl önce cevapladı

Cevabınız için teşekkür ederim nerden bulabilirim ve şuan onu alcak durumum yok bilgisayarcıdan rica etsem sürermi

tahatugyan 7 yıl önce

Vatan bilgisayar şubelerinde satılıyor alabilirsin. Bir bilgisayar teknik servisine söylersen sürerler