bilgisayarıma format atıldı ama kullandığım cari bir program yedeklemesi vardı dosyalar geri getirilebilirmi

ezomm (1) 6 ay önce sordu

bilgisayarıma format atıldı ama kullandığım cari bir program yedeklemesi vardı o dosyalar çok önemli geri alınabilirmi acaba dosların mutlaka geri gelmesi gerek yoksa ben işimden olucam

Toplam 1 cevap

murat (12492) 6 ay önce cevapladı

Yedeklemeyi nereye yaptınız?

Cari programı yeniden yükleyebilir ve yedeklerden verileri geri alabilirsiniz.  Yedekler de formatlanan bilgisayarda duruyorsa  o zaman format sonrası veri kurtarma denemeniz lazım.

Format sonrası veri kurtarma videomuz var: https://www.youtube.com/watch?v=GNBSAY_AHLs

Eğer silinen yedek veri dosyalarıyla bununla kurtulabilir. Ama cari programınızı geri getiremezsiniz.  Programı tekrardan yükletin. Siz verileri ve yedekleri kurtarmaya odaklanın.