Bilgisayarıma hard disk takıyorum ama içine girilmiyor

jackrudolphgs (59) 4 yıl önce sordu

Pc ye harici disk takınca yerel disk f olarak görüyor ve içine giremiyorum.

Ama başka pc de çalışıyor harddisk içinei girebiliyorum. Nedir sorun?

Toplam 3 cevap

ybaskin34 (1440) 4 yıl önce cevapladı

uyarı falan veriyor mu ? bide içi boş ise ya da içindekileri yedekleyip biçimlendir yaparak bi denesene.

jackrudolphgs (59) 4 yıl önce cevapladı

İçinde önemli dosyalar var biçimlendjrme yapamam başka pc de icine giriliyor.

hakan (15424) 4 yıl önce cevapladı

Önce harici diski bilgisayarında başka USB porta takmayı dene. Belki taktığın usb portta bir sorun vardır. Ayrıca içine göz atmak istediğinde ne oluyor? Donuyor mu, hata mı veriyor? Elinde başka bir USB kablo varsa onla bir de dene.

Diski bilgisayarına taktığında bilgisayarının verdiği tepki önemli. Neler oluyor. Bunu bizlere yazmalısın one göre sana başka önerilerde bulunalım.