Bilgisayarıma .pezi virüsü bulaştı fidye virüsü ve ofline key ama emisoft şifre çözme programı çözemiyor bu .pezi virüsünü nasıl çözebilirim

yunoemo555 (1) 3 yıl önce sordu

virüs offline key ve bir sürü fotoğrafım gitti bunu çözecek bir program varmı

Toplam 2 cevap

faikcan09 (1) 3 yıl önce cevapladı

aynı sorun bende de var kardeşim  recuva programını indir diski tarat fotoğraf ve videoların geri gelebilir

gorkemakin26 (1) 3 yıl önce cevapladı

Aynı durumdan muzdaribim kardeşim , kurtarma programları %30 kadar bir sonuc veriyor..
1Tb hardiskim içindeki yazılarım cocukluk fotograflarım ailemin fotografları herşey gitti malesef..
Şuan çöp bir şekilde bekliyor..