Bilgisayarıma .reco fidye virüsü bulaştı

ozcan05 (3) 4 yıl önce sordu

.reco fidye virüsü ile ilgili bir gelişme varmı acaba benim fidye virüsü online key ile şifrelenmişti

Toplam 2 cevap

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

Daha önce @alattin bu konu ilgili iki çözüm yazmıştı dilersen altdaki linkden çözüme gide bilirsin.

Virüs bulaştı tüm dosyaların sonunda .reco var. Reco virüsünün çözümü var mı?

reco fidye virüsünün çözümü var mı?

ozcan05 4 yıl önce

Bendeki online key ile şifrelenmiş bunun bi çözümü varmı ? @darkcrak @alaattin

alattin (16999) 4 yıl önce cevapladı

Online Key ile şifrelemelerde henüz .reco uzantılı dosyaların şifresini çözmek mümkün değil.