Bilgisayarıma reklam virüsü bulaştı sürekli reklam çıkıyor

ferrum00 (1) 4 yıl önce sordu

Başlıkta da söylediğim gibi bilgisayara virüs girdi ve ben önce kullandığım tarayıcıya girdi sandım tarayıcı uzantılarını falan her şeyi kontrol ettim fakat bir işe yaramadı sonra varsayılan tarayıcıyı değiştirdim ve artık reklamlar o tarayıcıda açılmaya başladı. Birsürü virüs silici programlar antivirüs programları denedim ama işe yaramadı. Herkes denetim masası programlardan farklı bir program varsa kaldır yazmış fakat öyle değişik bulduğum bir program yok. Denediğim antivirüs programları: adwcleaner,combofix,jrt,zemana,emsisoftantimalware

Yardımcı olursanız sevinirim.

murat 4 yıl önce

Reklam çıktığında bir ekran görüntüsü alıp koyar mısın?

Toplam 2 cevap

ferrum00 (1) 4 yıl önce cevapladı

Görev yöneticisi başlangıç yerinden virüsü buldum ve kaldırdım şuan reklam çıkmıyor. Teşekkürler.

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

Benim de güvenerek kullandığım gayet başarılı bir antivirüs programı var onu kullanmayı denedin mi altta linki var