Bilgisayarıma V9TR bulaştı, kaldıramıyorum

yukselu (1) 7 yıl önce sordu

windows 7 kullanıyorum , V9TR.com yapıştı. internetteki bütün işlemleri yaptım çalıştırdan girip star page değiştirme, internet explolere dan ayarlardan girip kısa youlun silme vs,

 kurtulamadım . en sonunda Adw Cleaner indirdim o da kurtulamadı ne yapmalıyım? chrome, bütün adobe programlarını kaldırdım

v9tr açılıyor, sonra DealExtreme diye program açılıyor, ne sonunda da traffic. uzantılı başka bir program peşpeşe açılıyor

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 7 yıl önce cevapladı

DealExtreme gibi programlar istenmeyen reklam yazılımlarıdır.

Mutlaka Malwarebytes anti-malware ile bilgisayarı taratın.

Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır?