Bilgisayarıma virüs bulaştı

oguzsasi1 (13) 8 yıl önce sordu

.exe dosyalarını indiremiyorum google chromeyi açamıyorum norton internet security'i sildikten sonra oldu her şey. Klavye sürekli değişip duruyor, tryken en oluyor, antivirüs indiriyorum fayda etmiyor yardımcı olabilir misiniz?

Toplam 3 cevap

lion (595) 8 yıl önce cevapladı

İyi günler, "norton internet security'i sildikten sonra" oldu demişsiniz bu durumda virüsten çok norton internet security kaldırılırken hata oluşmuş işletim sisteminize zarar vermiş gibi görünüyor kullandığınız işletim sisteminizi ve bu sorunu ne zamandan beri yaşadığınızı yazarsanız size daha fazla yardımcı olabilirim.

paristanbulima (228) 8 yıl önce cevapladı

Neden format atmıyorsun? Antivirüsler de fayda etmiyorsa format kesin çözüm olur

damlakoc (1391) 8 yıl önce cevapladı

Bilgisayarına bulaşan virüsleri temizlemek için antivirüs programı ya da anti malware programı kullanmalısın. Aşağıdaki programlar ile bilgisayarını temizleyebilirsin.

Malwarebytes anti-malware nasıl kullanılır?

Dr.Web CureIt! nedir? Dr.Web CureIt! nasıl kullanılır?

Linklere tıkladığında programların nasıl kullanıldığı hakkında bilgi edinebilirsin.