Bilgisayarımda 2 tane ekran kartı var biri intel HD 4000 diğeri nvıdıa nvıdıa aşağıdaki hatayı veriyor yardımcı olursanız sevinirim

melihr01 (1) 7 yıl önce sordu

Windows, aygıtın gerektirdiği sürücüleri yükleyemediğinden, bu aygıt düzgün olarak çalışmıyor. (Kod 31)

Başlatılmaya çalışılan sürücü POSTed görüntü bağdaştırıcısı sürücüsüyle aynı değil.

Toplam 2 cevap

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı

Hata öncesi bir zamana geri dönebilirsin:

Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

melihr01 7 yıl önce

bilgisayarımda o kadar çok şey var ki hepsi gidicek

temmuz 7 yıl önce

Öyleyse oyunu ve ekran kartı sürücülerini önce tam olarak kaldırırsın (ayrıca sürücü ile ilgili dosyaları silersin) ve sonra bunların hepsini silbaştan tekrar yüklersin. Sağlam çözüm yolu böyle olabilir.

turansmsk10 (-78) 7 yıl önce cevapladı

Sistem geri yükleme yapabilirsin :)

http://uzmanim.net/soru/sistem-geri-yukleme-nedir-nasil-yapilir/28390

Windows 10 ise bu linki kullan :

https://www.youtube.com/watch?v=nuWDjmxqMsI

Teşekkürker :)