Bilgisayarımda bitcoin miner var mı? Bilgisayarımda miner virüsü var mı?

shiedaa (1) 3 yıl önce sordu

Hep GPU'm %30'larda. Arkada hiçbir şey açık değilken bile. Fanlar tekerlek gibi dönüyor. Malwarebytes'dan virüs çıkmadı. Process Explorerdan da. Ne yapmam lazım?

Toplam 2 cevap

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

Laptop mu? MSI Afterburner'ı açıp kırmızı alan içinde ne yazıyor söyler misin?

Görev yöneticisini açıp GPU'ya tıklayıp hangi programın ne kadar GPU kullandığını söyler misin?

shiedaa 3 yıl önce

masaüstü

shiedaa 3 yıl önce

orda 38 civarı kullanıyor arkada hiç bişey açık değil

hydra 3 yıl önce

Emin misin? Arkada mutlaka bir şey açıktır. Görev yöneticisinin SS'ini at. @shiedaa

shiedaa 3 yıl önce

TAMAM birazdan atıcam

shiedaa 3 yıl önce

dc versen öyle atsam ?

hydra 3 yıl önce

ごめんなさい。1073

hydra 3 yıl önce

@shiedaa

shiedaa 3 yıl önce

Dest Lewis#3791 ekle knk

hydra 3 yıl önce

Yolladım

hydra 3 yıl önce

@shiedaa

alattin (16999) 3 yıl önce cevapladı

Process Explorer'da CPU 'ya göre sırala ve en çok işlem kullanan işlemler hangisi, bir ekran görüntüsü yolla. Bakalım.

shiedaa 3 yıl önce

dc varsa atarım

darkcrak 3 yıl önce

https://discord.gg/EC872D9rwm @shiedaa