Bilgisayarımda çok fazla svhost.exe var ve çok kasıyor

nvidiagtx (690) 7 yıl önce sordu

arkadaşlar benim bir bilgisayarım var 2 Gb ram lik çok kasıyor Boşta iken 2 GB ramin 1.56 sını bilgisayarın CPU nun %87 sini yiyor disk ten de %100 Napabilirim her türlü temizlik deneyimlerini denedim bir tek format atmadım atmakta istemiyorum çözüm sunatsanız sevinirim

Toplam 2 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

Biigisayarınız 2 ram desteğine sahip kasması çok doğal 32 bit mi 64 bitmi onu yazmamışınız eğer 64 bit ise 32 işletim sistemi olması bilgisayarı biraz daha rahatlatır diğer bir seçenek ram eklemeyi düşünebilirsiniz

nvidiagtx 7 yıl önce

32 bit

hakan (15424) 7 yıl önce cevapladı

2GB Ram günümüz şartları için çok az.

Şu soruya verilmiş cevabı incelemeni tavsiye ederim: Görev yöneticisinde neden bu kadar çok svchost.exe var?

nvidiagtx 7 yıl önce

bende 16 GB ramlik bilgisayarda var buda arasıra lazım oluyo

nvidiagtx 7 yıl önce

ben 12 yaşımdayım kasayı sökerde takarımda bilgisayardanda çok iyi anlıyorum bu sorun birazcık tuhafıma geldigi için çözemedim Ben Kasadaki herşeyi söküp yeniden takcam Anakart hariç

nvidiagtx 7 yıl önce

bütün oyunlar burda FarCry 4 Bile var açmasada :D 16 Gb ramlikte oynuoyrum bunuda kardeşime veriyorum

hakan 7 yıl önce

@nvidiagtx helal olsun sana o zaman :)

nvidiagtx 7 yıl önce

saol hocam