Bilgisayarımda hiçbir oyun açılmıyor

ahakan (100) 5 yıl önce sordu

Merhaba arkadaşlar yukarıda belirttiğim gibi bilgisayarda hiçbir oyun açılmıyor. Online olsun offline olsun oyunu başlata tıklıyorum öylece kalıyor. Görev yöneticisinde exe si gözükmüyor.  Ne yapmam gerek ?

murat 5 yıl önce

Sadece oyunlar mı çalışmıyor? Yüklediğin bir programı tıkladığında çalışıyor mu? Bilgisayarında başka sorunlar var mı? Hata alıyor musun?

ahakan 5 yıl önce

Başka hiçbir şekilde problem yok antivirüs falanda indirdim çare olur diye o da olmadı.

Toplam 1 cevap

ahakan (100) 5 yıl önce cevapladı

Arkadaşlar ekran kartı güncellendi oldu.

omercik 5 yıl önce

Çözümü paylaştığın için teşekkürler