Bilgisayarımda kasmadan oynayabileceğim oyun önerileri

0138adana (54) 6 yıl önce sordu

Online oyun arıyorum sistemim şu ;

Ram : 1 GB

İşlemci : İntel Core 2 Duo P7450 - 2.13 GHz

Ekran Kartı : Amd Atı Mobility Radeon HD4650 - 1 GB

İşletim Sistemi :Windows 7 Ultimate Edition 64 Bit

Toplam 2 cevap

nvidiagtx (690) 6 yıl önce cevapladı

Bu sistem güncel değil online oyunları oynatmaz açmaz açsa bile çok kasar hem 1 GB ramin var 64 bit nasıl yaptın:

OYUNLAR:

CS ( Counter Strike ) CS 1.3, CS 1.6

Half Life 1 , Half Life 2

Senin PC Ancak bunları kaldırır CS 1.6 Da Server kurması ZOR sıkıntılı  CS 1.3 Kolay Hamachi li falan olursa bende gelebilirim CS 1.3 E :=)

uzmanim9993 6 yıl önce

@nvidiagtx format atmıştır :D

nvidiagtx 6 yıl önce

onu herkez biliyor :D 1 GB ram'e 64 Bit benim eski PC m 2 GB ram 32 bit sıkıntı yapmıyor 64 bit yaparsa 1 GB ram'e 0.600 MB gibi ram boşta kalır sadece :D

0138adana 6 yıl önce

@nvidiagtx @uzmanim9993 Kardeş Sömestr Tatilinde Yeni Pc Alıcaz Şimdilik Arkadaşla Oynamalaık

nvidiagtx 6 yıl önce

YORUMUMU EDİTLEDİM OYUNLAR VAR:

nvidiagtx 6 yıl önce

aşşağıdaki arkadaşın dediğini yapma derim 2 GB ram daha eklersen ışık hızında olur demiş. ama olmaz

toprak34 6 yıl önce

@nvidiagtx Işık hızında olmaz ama hızlanır sonuçta :) Hemen karşı fikri çürütmemek lazım değil mi :)

nvidiagtx 6 yıl önce

hehehehe :D öyle ama ışık hızı diyince karşıdaki adamı mutlu ediyor edeceği performans %34 Falan yani

toprak34 6 yıl önce

@0138adana Zaten sömestr'a 1 haftadan az bir süre kaldı. Oynama bir hafta içerisinde de :)

uzmanim9993 (19) 6 yıl önce cevapladı

Kardeş biraz RAM ilave ederek istediğin oyunu oynayablrsn ama ekran kartı için harici bir ekran karti al. Sürücüleini falan yüklersin

Işık hızında oynarsın. Ve birde sistemini yükseltirsin

Önerim:windows 10 single language

Bunlari yaparsan pcin uçar.

Tabiiki ddr sınıfını bilmen gerekiyor ram almak için.

nvidiagtx 6 yıl önce

@uzmanim9993 . Ram tek başına yetmeyecek. ekran kartı alabilmesi için PCI sınıfını bilmesi gerekiyor. Işık hızı derken ? Windows 10 Yapılır ama yapmamasını öneririm. Sistem Yükseltmek için ram yeterlimi? yükseltirsem ne gibi sorun/çözüm yaşayabilirim? gibisinden sorulara cevap verilmesi gerekiyor. oyunun sistem özellikleri ile kendi özelliklerini karşılaması lazım. sürücü yüklemek tek başına yeterli olmayacak.