Bilgisayarımda kendi kendine borsa ile alakalı Youtube videoları açılıyor, çözümünü bilen var mı?

emir8888 (1) 2 yıl önce sordu

Bitcoin virüsü yüklenmişti. Malwarebytes ile onu kaldırdım fakat şimdi de bu çıktı. Ne yaparsam yapayım devam ediyor. Bir de klasör var onunla ilgili olduğunu düşündüğüm. Klasörü siliyorum 2 dakika sonra tekrar aynı yerde yüklü oluyor, çözümünü bilen varsa paylaşırsa sevinirim.

Toplam 2 cevap

hydra (3812) 2 yıl önce cevapladı

Kaspersky Internet Security ile de taratın bilgisayarı.

darkcrak (5170) 2 yıl önce cevapladı

Cihazınıza virüs bulaşmış gibi görünüyor. Virüsü silmek için bilgisayarınıza AdwCleaner ve HitmanPro ile taramanızı öneriyorum.