Bilgisayarimda mavi ekran cikiyor.Ne yapmaliyim ?

doganay54 (1) 9 yıl önce sordu

Hata kodu 0*0000001A(0*00041790,0*C0B0207B,0*0000FFFF,0*00000000) olan mevi ekran hataları alıyorum.

Mavi ekran hatasını nasıl çözerim?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 9 yıl önce cevapladı

Bu tür sorular sorarken olabildiğince detay vermelisiniz. Bilgisarın markası modeli, teknik özellikleri, en önemlisi kullandığınız işletim sistemi.  Aksi takdirde sorunuza çözüm bulmanız imkansız.

Genel olarak mavi ekran hataları ile ilgili yapılması gerekenleri daha önceden paylaşmıştım. Kontrol etmenizde fayda var: Mavi Ekran Hataları Nasıl Çözülür?