bılgısayarımda program acamıyorum

volkanaslan (1) 7 yıl önce sordu

ıyıgunler bılgısayarımda bir program açınca baska bir program açılıyor birlıikte aç tan değiştiriyorum  o zamanda dıger programları açınca o program açılıyor yardımcı olursanız sevınırım

Toplam 2 cevap

notify (538) 7 yıl önce cevapladı

Sorunu detaylı anlatır mısın?

volkanaslan 7 yıl önce

mesela lol acarken baska bır program gelıyor birlikte aç dan lol launcherı sectım lol acıldı ama bu sefer tum programları acınca lol acılıyor.

volkanaslan (1) 7 yıl önce cevapladı

mesela lol acarken baska bır program gelıyor birlikte aç dan lol launcherı sectım lol acıldı ama bu sefer tum programları acınca lol acılıyor. format atsam duzelırmı veya wındows 10 a cevırsem felan

notify 7 yıl önce

Format atarsan mutalaka düzelicektir zaten. Önemli olan format atmaya gerek kalmadan bu sorunu halledebilmek. Mesela bu sorunu yaşamadan önceki bir tarihe sistem geri yüklemesi yapabilirsin.

volkanaslan 7 yıl önce

yanlız ben bu harddiscı arkadasımdan aldım

volkanaslan 7 yıl önce

bu yuzden

volkanaslan 7 yıl önce

wındows 10 yukleyecektım yuklesem duzelırmı ınternetten ?

notify 7 yıl önce

Dediğim gibi sistemi sıfırdan kurduğunuz zaman otomatik olarak düzelecektir. Yedeğinizi almayı unutmayın!

volkanaslan 7 yıl önce

tesekkurler ılgınız ıcın