Bilgisayarımda RAT'mı var?

mehmeeet (1) 3 yıl önce sordu

Bilgisayarımda virüs vardı, Malwarebytes ile sildim ama regeditde hala etkileri var.

DisableAntiSpyware'yi kapattım ama hala baya şey var. Örneğin: DisableRealtimeMonitoring, değeri 1 0 yapmalı mıyım? Ve Spynet diye bi klasör var regeditde (windows defenderin içinde) bildiğim üzere bir rat ama farklı bişey mi?

Bi' de quarantinede PurgeItemsAfterDelay sanırım anlamıyla bişey bulununca atlıyor ne yapmalıyım?

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

Bilgisayarını Gridinsoft ile tara ve çıkan virüsleri temizle.

GridinSoft Anti-Malware nedir? GridinSoft Anti-Malware nasıl kullanılır?