Bilgisayarımda sağ tık yapıp kişiselleştir veya görüntü ayarlarına tıkladığımda cmd bir anda açılıp kapanıyor bunun çözümü nedir ?

kullanici413363 (1) 3 yıl önce sordu

windows 10 home kullanıyorum onunla alakası olabilir

Toplam 1 cevap

hydra (3800) 3 yıl önce cevapladı

Windows orjinal mi ?

CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp aşağıda ki kodları sırasıyla yazıp sistemi yeniden başlat;

  1. DISM.exe /Online /Cleanup-image /Scanhealth
  2. DISM.exe /Online /Cleanup-image /Restorehealth

Bu dosyayı indirip yönetici olarak çalıştırıp komut istemi ekranı kapanana kadar bekleyin, sistemi yeniden başlatın. ( Masaüstüne atın dosyayı ) ( Dosya güvenilirdir, microsoftun dosyasıdır )

CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp sfc/scannow yazın.

kullanici413363 3 yıl önce

evet orjinal

hydra 3 yıl önce

dediklerimi uygula