Bilgisayarımda Wi-Fi ağları gözükmüyor

blacksabel (1) 5 yıl önce sordu

Bilgisayarda ağ yerinde kırmızı çarpı var ve Wi-Fi ağları gözükmüyor

omercik 5 yıl önce

Tanıdım seni YouTube'dan.. Bilgisayarın masaüstü mü laptop mu? Tam marka ve modeli hakkında detaylı bilgi vermelisin.

blacksabel 5 yıl önce

Evet Abi ben YouTubeden

blacksabel 5 yıl önce

Bilgisayarım masaüstü Özellikleri 4gb ram ekran kartı gt 9800 işlemci dual core cpu e6700 3

blacksabel 5 yıl önce

3.20 ghz 64 bit

blacksabel 5 yıl önce

500 gb depolama alanı

omercik 5 yıl önce

Anakart ne @blacksabel

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 5 yıl önce cevapladı

Wi-Fi bölümünde kırmızı çarpı varsa wifi devre dışı demektir.  Laptop kullanıyorsan klavyede wifi kapatmak için tuşlar vardır. Yanlışlıkla onlara basmış olabilirsin. Tekrar açabilirsin.

Genelde ya wi-fi için özel bir tuş olur ya da FN tuşu ile F7 gibi bir tuşa basarsın. Tuşların üzerinde kablosuz işareti vardır. Önce bunu bir kontrol et istersen.

blacksabel 5 yıl önce

Klavyede fn tuşu yok