Bilgisayarımdaki programların hangileri lisanslı nasıl anlarım?

misty (556) 6 yıl önce sordu

Bir kere bir programı sildim daha sonra yeniden kurmam gerektiğinde serial bulamadım. Program temizliği yaparken hangilerinin lisanslı olduğunu yanında yazarsa kolaylık olur. Böyle bi program var mı bildiğiniz?

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

ProduKey uygulaması işinizi görecektir diye düşünüyorum. Uygulamayı açtığınızda, otomatik olarak sisteminizdeki kurulu programları tarar ve lisanslı olan varsa lisansı görüntülemenize yardımcı olur.

ProduKey indir (tıkla)

misty 6 yıl önce

Sanırım korsanları göstermiyor :) İnternet explorer-Microsoft Office-Windows 7 Home Basic var listede.

omercik 6 yıl önce

Korsanlar sadece o anlık kullanım olduğu için göstermemesi doğaldır

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Her programın arabiriminde "Hakkında" ("About") düğmesi/baglantisi vardır ve o düğme tıklandığında programla alakalı gereken (konuda sormuş olduğun) bilgi orada görülür (sürüm bilgisi ve kodu, free, deneme sürümü, deneme süresi kalan süre, lisanslı, full sürüm lisans bilgisi ve seriali, pro, basic, vb).

misty 6 yıl önce

arabirim nedir? @temmuz

temmuz 6 yıl önce

Programın açılmış hali, program penceresi @misty

misty 6 yıl önce

Programları tek tek açmak yerine programların listelendiği bir programda bu bilgilerin yanlarında gözükmesi programları hızlıca silerken kolaylık sağlardı. Ama sanırım böyle bir program yok :/ @temmuz