Bilgisayarımı güvenli modda nasıl başlatırım?

hakan (15424) 10 yıl önce sordu

Bilgisayarımı nasıl güvenli modda başlatabilirim?

Windows 7 yi güvenli modda nasıl açarım?

Windows XP'yi güvenli modda nasıl açarım?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 10 yıl önce cevapladı

Bilgisayarımı güvenli modda nasıl başlatırım?

Bilgisayarınız açılmaya başladığında, Bios bilgileri geçtikten hemen sonra F8 tuşuna basınız.

Birkaç defa basarak bu ekranı kaçırma ihtimalinizi ortadan kaldırabilirsiniz.

Eğer Windows Gelişmiş Seçenekler menüsünü yakalayabildiyseniz, ekranda beliren seçenekler arasında Ok tuşları yardımıyla gezinebilirsiniz. Güvenli Mod üzerine gelin ve Enter tuşuna basın.

  1. Windows Logosu gelmeden sürekli F8 tuşuna bas-çek yaparak Windows açılış menüsünü yakalayın.
  2. Komut istemi ile güvenli modu seçin.