Bilgisayarımı Malwarebytes ile tarattığımda bulunan öğeler bunlar, silmeli miyim hepsini? Teşekkürler

chemisterr (1) 8 yıl önce sordu

Toplam 4 cevap

temmuz (12505) 8 yıl önce cevapladı

Sormak bile gereksiz. Elbette silmelisin. Yoksa niye tarattınki?! Öyle dğilmi ya..

enbilgin (16) 8 yıl önce cevapladı

Eğer bilgisayarına portal sepeti gibi bir virüs bulaşmışsa MalwareBytes programından sonra Adwcleaner programı ile tarama yapıldığında daha iyi olacaktır. Bazen MalwareBytes tüm trojen li dosyaları silemiyor. Bu yüzden Adwcleaner ile taradığında daha da iyi bir sonuç olacaksın. İndirme Linki: http://adwcleaner.en.uptodown.com/

cemkara (4215) 8 yıl önce cevapladı

Bu uygulamaların çoğu Pups yani potansiyel olarak istenmeyen yazılımlar.

Tamamına yakını reklam yazılımını. İçiniz rahat olarak bunları silebilirsiniz.

chemisterr (1) 8 yıl önce cevapladı

Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim, @cemkara, @enbilgin, @temmuz :) öğreneceğiz yavaş yavaş...