Bilgisayarımı nerelere satabilirim?

cengo42 (5) 6 yıl önce sordu

Hazır kasam var 1-2 aylık köşede duruyor satayım dedim nerelere satabilirim? Toplu halde satmak önceliğim olmazsa parça parça da satabilirim? Site adı vermeyim de meşhur 2.el sitesine ilan koydum biri mesaj attı anlaşamadık.

Toplam 2 cevap

umuttt (207) 6 yıl önce cevapladı

her yerde satabilirsin o senin tercihin istersen komşuna sat internetten satmak için belli başlı meşhur siteler var let go , sahibinden gibi

cengo42 6 yıl önce

o iki siteye verdim başka siteler

ses1842 6 yıl önce

ikisine verdiysen başka yere atmana gerek yok :))

hakan (15424) 6 yıl önce cevapladı

gittigidiyor, sahibinden, let go gibi sitelerden en popüler 2.el satış siteleri bunlardan daha etkilileri yok. Satış yaparken ölücülere dikkat et. Senden yok pahasına satın alıp, daha sonra kendileri ürünleri satışa koyuyorlar.

Hemen satışa koyduğunda satılmasını da bekleme. Biraz vakit alabilir. İlk mesaj atanlar dediğim gibi ölücüler. Ölü fiyatına alıp kârlı şekilde satmaya çalışanlar.