Bilgisayarımı sıfırlayacağım Windows'daki tüm dosyalar silinir mi yoksa bir kısmı kalır mı?

kullanici234075 (3) 2 yıl önce sordu

Bilgisayarımı sıfırlayacağım. Windows C:'deki tüm dosyalar silinir mi yoksa bir kısmı kalır mı?

Toplam 2 cevap

hydra (3800) 2 yıl önce cevapladı

Yapmak istediğin işleme bağlı. Windows ayarlar bölümünden Sıfırlama işlemi yaparsan seçenek sunuyor dosyalar silinsin mi yoksa saklansın mı diye. Ama temiz olmaz. USB'ye Windows 10 yazdırıp temiz bir şekilde C: diskini biçimlendirip formatı atmalısın, en temizi bu olur.

kullanici234075 2 yıl önce

teşekkür ederim

darkcrak (5168) 2 yıl önce cevapladı

Temiz bir format atarsan yani iyi bir format atarsan bütün dosyalar ve uygulamalar silinir C: diskinden.

kullanici234075 2 yıl önce

teşekkür ederim.

darkcrak 2 yıl önce

Rica ederim @kullanici234075