Bilgisayarımın çözünürlüğünü en fazla 1400*900 oluyor, arttırmak istediğimde hata veriyor.

kalenderrr (41) 8 yıl önce sordu

Merhabalar,bilgisayarımın çözünürlüğünü en fazla 1400*900 oluyor,çözünürlüğü daha da arttırmak istediğimde "Input Not Supported" hatası veriyor, neden bu hatayı alıyorum,acaba monitörüm hd olmadığı için bu sorunu yaşıyor olabilir miyim?

Toplam 2 cevap

birhanbirtane (8) 8 yıl önce cevapladı

Benim Bildiğim 1366 ya 788 olabiliyo en fazla ama o hatada Sana o Çözünürlük Desteknemez diyo

ismailsarp (6010) 8 yıl önce cevapladı

Bilgisayarınızın çözünürlük ayarını monitörünüzün desteklediği maksimum çözünürlük oranına kadar ayarlayabilirsiniz.Soruda söylediğiniz gibi Monitörünüz FULL HD olmadığı için çözünürlüğü 1400*900 oranından daha fazla yukarıya çıkaramamazsınız.

Input Not Supported: Giriş desteklenmiyor anlamına geliyor.

Ayrıca kullandığınız monitör HD destekliyor ancak FULL HD desteklemiyor.