Bilgisayarımın dinlenme modu ayarını nasıl değiştirebilirim.

kalenderrr (41) 8 yıl önce sordu

Merhaba, masaüstü bilgisayarım belli bir süre geçtikten sonra dinlenme moduna geçince yaptığım indirme yarıda kesiliyor,güç düğmesine bastığımda dinlenme modundan çıkıyor, bilgisayarımın bu ayarını nasıl değiştirebilirim, teşekkür ederim.

Toplam 1 cevap

blackheaven (728) 8 yıl önce cevapladı

Hangi işletim sistemi kullandığınıza bağlı bir durum .

Genel yolunu anlatıyım size.

1-Öncelikle Başlat > Denetim Masası
2- “Sistem Ve Güvenlik” kısmına girin.
3-Güç şeçeneklerine gelin
4- Plan ayarını değiştir veya uyku modu ayarını değiştir seçenegine tıklayın ve buradan istediğiniz ayarlamayı yapabilirsiniz. İşleminiz işe yaramaz ise detaylı bilgi verin. daha doğru sonuca ulaşalım . iyi akşamlar :)

kalenderrr 8 yıl önce

Teşekkür ederim,bu yöntem işe yaradı.

blackheaven 8 yıl önce

Rica ederim sevindim :)