Bilgisayarımın ekran parlaklığı değişmiyor, sorun nedir?

ultraslann (1) 8 yıl önce sordu

PC ekran parlıklığı azalmıyor. Klavye üzerindeki tuşlarla ve mause ile de yapınca yine ekran parlaklıgı düşmüyor. Yardımcı olur musunuz?

Toplam 1 cevap

damlakoc (1391) 8 yıl önce cevapladı

Hangi windows sürümünü kullandığınızı söylerseniz daha etkili bir cevap verebilirim. Ancak şu yolu bir deneyebilirsin.

  1. Denetim Masası içinde Donanım ve Ses linkine tıklayın. Aygıtlar ve Yazıcılar başlığı altındaki Aygıt Yöneticisini açın.
  2. Monitörler yazısı altında kullandığınız monitöre sağ tıklayın ve Kaldır seçeneğini seçin.
  3. Pencerenin yukarısında bulunan Donanım değişikliklerini tara simgesine tıklayın.
  4. Bilgisayarınızı yeniden başlatın ve ekran parlaklığını kontrol edin.