Bilgisayarımın özellikleri iyimidir? (Casper Nirvana Core i7) ?

kullanici79844 (1) 8 yıl önce sordu

Leptop markası:Casper Nirvana
İşletim sistemi:Windows 8 64 bit
Ram:8 gb
Ekran kartı:Nvidia Geforce gt840
Hafıza:1 tb
İşlemci: İntel core i7

oyun için aldım leptopu gta5 the sims 4 gibi oyunları en yüksek seviyede oynarmıyım

Toplam 3 cevap

omer12 (1) 8 yıl önce cevapladı

en iyi dercede oynarsın ama diğerleride cevap versin

ismailsarp (6010) 8 yıl önce cevapladı

Kullandığınız notebookunuzun özellikleri gayet iyi seviyede.Notebooklar içinde kıyaslarsak ortalamanın üzerinde diyebiliriz(Şuan için ileride durum değişecektir).

Söylediğiniz oyunları ve daha birçok oyunu orta-yüksek ayarlarda oynayabileceğinizi düşünüyorum.

neron (-99) 8 yıl önce cevapladı

gayet iyi özellikler rahatlıkla oynayabilirsin. hayırlı uğurlu olsun.