Bilgisayarımın sistem özellikleri çalışmıyor

aliaydin (2) 9 yıl önce sordu

İşletim sistemim windows 8.1. Bilgisayarımın üstüne sağ tıklatıp özelliklere bastığımda açılmıyor denetim masasına gidip sistemi tıkladığımda gene açılmıyor bu konuda ne yapmam gerektiği hakkında bilgi vermenizi rica ederim.

Toplam 2 cevap

murat (12492) 9 yıl önce cevapladı

Windows güncelleştirmelerdinden KB2871389 bazı bilgisayarlarda Bilgisayar > Özelliklerin açılmasına engel olabiliyor.

Denetim Masasından  Programlar ve Özelliklerden KB2871389 güncelleştirmesini kaldırmayı deneyin.

KB2871389 güncelleştirmesini kaldırdıktan sonra Sistem özllikleri açılıyor mu kontrol edin.

aliaydin (2) 9 yıl önce cevapladı

tşk ettim onu yaptım şimdi hem sistemi görmeye başladım hemde windows defender güncellemesini yapabildim

murat 9 yıl önce

Rica ederim, yardımcı olduysa benim yazdığım çözümün yanındaki çözüm olarak kabul et simgesini tıklarsanız sevinirim.