bilgisayarımıza kripto virüs bulaştı

erdalantalya (1) 1 yıl önce sordu

merhaba bilgisayarıma kripto virüs bulaştı Bu konuda destek talep ediyorum. yardımlarınız için şimiden teşekkürler

Toplam 3 cevap

murat (12492) 1 yıl önce cevapladı

Dosya uzantıları değişti mi? Nereden hangi dosyayı indirdiniz de virüs bulaştı biraz daha ek bilgi vermeniz lazım.

erdalantalya (1) 1 yıl önce cevapladı

internet ağ üzerinden bulaştı server olarak kullandığım pc uzantılar değişti fidye mesaj ve örenek bir şifrelenmiş dosya gönderebilirim . 24 saat açık olduğu için gece 2:00 saat alaığında girmiş ve loglar yollayarak tüm dosyaları kitklemiş

alattin (16999) 1 yıl önce cevapladı

Fidye notu ve örnek şifrelenmiş bir dosyayı admin @ uzmanim. net adresine mail olarak gönderirsen çözümü var mı yok mu kontrol eder size bilgi veririm.