bilgisayarın özellikleri hangi oyunları oynatır?

ardavarol (3) 6 yıl önce sordu

merhaba bu notebook hangi oyunları oynatır

intel atom

1 gb ram

160 gb harddisk

nvidia geforce 9300m 256 mb ekran kartı

max payne serisi 1,2,3

minecraft

cs 1.6,source

gta 3,vice city,sanandreas,4

bu oyunları kaç fps te oynarım

Toplam 2 cevap

murat (12492) 6 yıl önce cevapladı

Arda, 1GB RAM'li Atom işlemcili bir bilgisayarda oyun oynamaya çalışmak o bilgisayara eziyettir. Platform oyunları bile bu bilgisayarda sorun çıkartabilir.

Bu tür bilgiayarlar oyun için düşünülmemiştir. Açarsın internete girersin, word de bir iki belge oluşturursun. Görevi budur. Bunun dışında  oyun oynamaya çalışmak mantıklı değil. Hangi oyunları oynayabilirim çok genel bir soru. Hangi oyunu oynamak istiyorsan sistem gereksinimlerine bak. Seninki ile karşılaştır.

Yada bu siteye gir oyunu seç, bilgisayar çalışır mı çalışmaz mı bütün gün dene: https://www.systemrequirementslab.com/cyri

ardavarol 6 yıl önce

peki minecraft gibi oyunları kaç fps te oynayabilirim

sefakoywebtasarim (-101) 6 yıl önce cevapladı

arda, intel atom ve 1gb ram ile oyun oynamak zor. ancak 2010 öncesi oyunları rahat oynarsın