Bilgisayarınız için yeni güncelleştirmeler denetlenirken bir hata oluştu Kod 8024402f

volkican (1) 5 yıl önce sordu

Bilgisayarınız için yeni güncelleştirmeler denetlenirken bir hata oluştu.

Bulunan hatalar: Kod 8024402f

arama moturunda o kadar çözüm aradım bir kaç program indirdim olmadı bir arkadaşım var bilgisayardan anlayan ona durumu anlattım bir bakim dedi o da bir çözüm bulamadı yardımlarınızı bekliyorum :)

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 5 yıl önce cevapladı

Hiç bir sorun çözülmeyecek diye bir şey yok

  1. İlk olarak Windows 7 Update Sorun Gidericisi'ni indir
  2. İndirdikten sonra programı aç ve  Windows update yi seç ve ileri ye tıkla

Bu program sorunu çözecektir çözmez ise yorum yaz kısmından bana yaza bilirsin

volkican 5 yıl önce

sorun giderirken hata verdi