Bilgisayarınız sıfırlanırken bir sorun oluştu hatası

3dalale3 (1) 4 yıl önce sordu

Merhaba, windows 10 bilgisayarimda kurtarma bolumunden bilgisayarimi formatlamaya calişiyorum fakat ekte ki hatayi veriyor. Google uzerinde araştirdim fakat bir cozum bulamadim. Bilgisi olan var ise yorumunu bekliyorum.

Alınan Hata: Bilgisayarınız formatlanırken bir sorun ile karşılaştı. Hiç bir değişiklik yapılamadı

(usb ve disk bolumum calısmıyor yanı buradan formatlamak zorundayım değerli hocalarım)

Toplam 2 cevap

darkcrak (5168) 4 yıl önce cevapladı

Daha önceden @alattin bir çözüm yazmıştı birine dilersen alttaki linkden gide bilirsin.

Bilgisayarınız sıfırlanırken bir sorun oluştu. Hiç bir değişiklik yapılmadı

infinity (402) 4 yıl önce cevapladı

Nasıl yani F11'e basıp ( Artık hangi tuşsa ) Boot edip bu şekilde format atamıyormusun ?