Bilgisayarınız sıfırlanırken bir sorunla karşılaşıldı. Hiç bir değişiklik yapılamadı

emreemir (1) 4 yıl önce sordu

Arkadaşlar, bilgisayarı sıfırlarken şöyle bir şey çıktı

'' Bilgisayarınız sıfırlanırken bir sorunla karşılaşıldı. Hiç bir değişiklik yapılamadı''

Bu durum neyden kaynaklanır? Ne yapmalıyım?

Toplam 4 cevap

hydra (3802) 4 yıl önce cevapladı

Şu yöntemleri dene;

  • CMD'yi yönetici olarak açıp sfc/scannow yazın.
  • CMD'yi yönetici olarak açıp sırasıyla şu kodları yazın;

              DISM.exe /Online /Cleanup-image /Scanhealth
              DISM.exe /Online /Cleanup-image /Restorehealth

emreemir (1) 4 yıl önce cevapladı

CMD yazıp açılamıyor, Arama kısmına tıklayınca kararıyor. Böyle enteresan bir durumdayım

ybaskin34 (1440) 4 yıl önce cevapladı

Ayarlar - Güncelleştirme ve Güvenlik - Kurtarma - Gelişmiş Başlangıç seçeneğiyle bilgisayarı yeniden başlatın gelen ekranda sıfırlama işlemini deneyin.

bilgisayarı güvenli modda başlatarak sıfırlama  işlemini deneyin.

Antivirüs vs. varsa kapatıp deneyin.

Yeni bir kullanıcı profili oluşturarak sıfırlama işlemini deneyebilirsiniz.

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

İlk olarak KasperskyRescue Disk 'ı indir ve USB belleğine bootla ardından bootladıkdan sonra bilgisayarını USB bellek ile açmaya ayarla BIOS'dan. KasperskyRescue Disk açıldıkdan sonra oradan bilgisayarını tam tara ve çıkan virüsleri temizle

KasperskyRescue Disk

ISO dosyası USB belleğe nasıl yazdırılır?

Rufus İle Windows İndirme Yöntemi

Rufus ile bootlama işlemini yap