Bilgisayarınızda zararlı / şüpheli program(lar) tespit edildiğinden, oyununuz kapatılacak

megatrip (28) 4 yıl önce sordu

Pubg Lite Bilgisiyarınızda şüpheli Program Tespit edildi. oyuna giriyorum 5 saniye sonra şu mesajı alıp oyun atıyor: Bilgisayarınızda zararlı / şüpheli program(lar) tespit edildiğinden, oyununuz kapatılacak.

https://i.hizliresim.com/Z5VXOk.png hile falanda kullanmadığım halde bir kere macro kullandım onuda silmiştim

Toplam 3 cevap

hakan (15424) 4 yıl önce cevapladı

Önce makro'yu tamemen sildiğinden emin ol. Sonra Pubg'yi kaldır ve tekrar yükle. Tekrar yükledikten sonra Bilgisayarınızda zararlı / şüpheli program(lar) tespit edildiğinden, oyununuz kapatılacak hatası almayacaksın.

Ayrıca Pubg forumlarında Mouse ait programlarında hile programı olarak görülebildiği yazıyor. Yani özel bir mouse kullanıyorsan ve buna ait bir yazılım varsa bunu da kaldırmayı deneyebilirsin.

darkcrak (5168) 4 yıl önce cevapladı

@hakan 'ın da dediğini yapmana rağmen hala sorunun devam ediyor ise emisoft ile bilgisayarında virüs tara ve çıkan sonuçları sil çünkü hile programlarını antivirüs programları virüs olarak algılıyor ve siliyor  belki sorunun çözülür

Emsisoft Anti-Malware nedir, nasıl kullanılır?

infinity (402) 4 yıl önce cevapladı

Önceden yüklediğin Makro'dan arta kalanlarıda temizlemelisin PUBG Lite'ı silip tekrar yüklemeyi dene.

darkcrak 4 yıl önce

@hakan 'ın dediğinin aynısını yazmışsız

infinity 4 yıl önce

@darkcrak dostum benimle uğraşma bana mesaj yazma, bana yorum yapma, beni etiketleme.