Bilinmeyen Aygıt Sorunu

nizi666 (179) 7 yıl önce sordu

Arkadaşlar Aygıt Yöneticisine Giriyorum Orda Diğer Aygıtlar Diye Birşey Var Üstünde Ünlem Var Ona Tıklıyorum Bilinmeyen Aygıt Çıkıyor Ünlemli Aygıtı Güncelleyemiyorumda Bunu Nasıl Düzelte Bilirim O Ne Ola Bilir ?

Toplam 3 cevap

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı

nizi666 7 yıl önce

Teşekkürler

temmuz 7 yıl önce

İlgili program sayfasında "Daha fazla göster" düğmesine tıklayarak programın kullanılması hususunda daha fazla bilgi edinebilirsin. Kolay gelsin.

erdemkarakurt (11) 7 yıl önce cevapladı

Merhaba;

Driver Pack programını deneyiniz,

Resmi web sitesi : https://drp.su/tr/

nizi666 7 yıl önce

Halletmiştim Kardeşim Genede Sağolasın

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

bilgisayara format atarken işletim sistemi değişimlerinde olmuştur muhtemelen tam olarak ünlem işareti hangi aygıtı işaret ediyorsa

driver programı ile indirin yükletin ünlem işareti gidecektir normale dönecektir

nizi666 7 yıl önce

Önereceğin bir program varmı abi ?