BIOS Advanced insydeh20 menüsü açma

sinansolmaz (1) 4 yıl önce sordu

Geçen yanlışlıkla bios Advanced aktif ettim ama bilmiyorum hangi tuşla nasıl yaptığımı bilmiyorum biri bana Lenovo G500 de bios Advanced menü açmayı Gösterebilirni bilgisayarı yanlış bootlama ayarına vermişim ama tekrar oraya ulaşamıyorum bios sürümü 3.7

alattin 4 yıl önce

Windows 10 mu kullanıyorsun?

Toplam 2 cevap

alattin (16999) 4 yıl önce cevapladı

Bilgisayarı açar açmaz FN tuşuna basılı tutarken F2 tuşuna  sürekli bas-çek yapmayı denedin mi? Lenovo G500'de FN + F2 tuş kombinasyonu BIOS seçeneklerini açıyor.

sinansolmaz (1) 4 yıl önce cevapladı

O değil advanced mesüsü açma