Bios dan. Nasıl hallederim

kullanici234668 (3) 9 yıl önce sordu

Diz üstü bilgisayarım da onarma sorunu var açıyorum komut listesi olmuyor hallolmadı. Onarmada bilgisayarınızı yenileyin var ona tıklıyorum cevap bu . windows un yüklü olduğu sürücü kilitli.Sürücünün kilidini açın ve yeniden başlatın diyor ama masaüstü açılmadıgı için şifreyi nasıl kaldırıcam veya açıcam

Toplam 2 cevap

tolgaaa (16) 9 yıl önce cevapladı

DİREK OLARAK USB BELLEK İLE 0 DAN FORMAT ATMANIZ GEREKİYOR GİBİ GÖRÜNÜYOR BAŞKA TÜRLÜ ONARIM YAPAMAYABİLİRSİNİZ

kullanici234668 (3) 9 yıl önce cevapladı

DVD den olmazmı USB yok win 8 DVD si var atamıyorum