BİOS GÜNCELLEME NASIL YAPILIR

oguzhanzbey (7) 4 yıl önce sordu

Biosumun sürümü çok eski tarih ve saati geçmiş zaman gösteriyor

Toplam 3 cevap

ybaskin34 (1440) 4 yıl önce cevapladı

anakart marka - model belirtebilirseniz uygun bios sürümünü iletelim.

ardından güncelleme için yapılması gerekenleri ve adımları yazalım.

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

Daha önceden uzmanim.net üzerinden böyle bir çözüm paylaşılmıştı dilersen altdaki linkden çözüme gide bilirsim.

Bios güncellemesi yararlı mı zararlı mı?

Ayrıca neden bios u güncelliyon ki?

hydra (3827) 4 yıl önce cevapladı

Anakart marka model belirtirmisin ? Revizyon modelinide belirt (1.0, 2.0, 3.0 gibi ) ona göre uygun BIOS sürümünü sana söyliyeyim.