BIOS Update Yaparken Flash Bellek Gözükmüyor

emo2850 (1) 4 yıl önce sordu

Bilgisayarımın BIOS u eskide kalmış ve güncellemek istediğimde bana flash belleğimi göstermiyor.

Toplam 2 cevap

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

BIOS güncellemek tehlikeli bir işlem ayrıca gerekmediği sürece güncellersen bilgisayarına zarar verebilirsin hatta bilgisayarının açılmamasına bile bir sebep olabilir.

Bios Güncellemesi Yapılmalımıdır? BIOS Güncellemesi yapmak gerekli midir?

hydra (3802) 4 yıl önce cevapladı

Bilgisayarında gidişat normalse BIOS güncellemesi yapmayınız, BIOS güncellerken elektrik giderse ki Türkiye de çok sık yaşanan durum, anakartınız hasar görebilir.