Biosum da fan sıcaklığı ve o.c ayarları yok ne yapmam lazım ?

andromobil (74) 11 ay önce sordu

Arkadaşlar ami isimli biosdan var anakartta işemci ısısı ve o.c ayarları yok sadece ram frekans ayarları var ne yapmam lazım bios güncellemesi de yok

Toplam 1 cevap

murat (12492) 11 ay önce cevapladı

Her BIOS da OC ve sıcaklık ayarları olmaz.  BIOS güncellemen de yoksa yapabileceğin bir şey yok.

Anakartın OC ye izin vermiyor olabilir. Anakartının klavuzuna bak. BIOS üzerinden değil de farklı şekilde yapılıyor olabilir (anakartta ki switch, jumper vs gibi bir şey ile) Anakartın tam modelini yazarsan kontrol ederim senin için.

andromobil 11 ay önce

Abi dandik ya Xaser h55

andromobil 11 ay önce

Jap cmos1 yazıyor omu jumper dediniz

andromobil 11 ay önce

Jap cmos1 1-2 normal 2-3 celar cmos yazıyor bide