BiP'te son görülme nasıl kapatılır?

omercik (9418) 5 yıl önce sordu

BiP Messenger'da yazıştığım kişinin benim son görülmemi görmesini istemiyorum bunu nasıl kapatabilirim?

Bip'te son görülme nasıl kapatılır?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

BiP'te son görülme nasıl kapatılır?

Her mesajlaşma uygulamasında olduğu gibi BiP'te de son görülme özelliği var. Elbette bunu kapatma imkanınız da var. Son görülmeyi kapatmak için aşağıdaki adımları uygulayın.

1. Adım: BiP ayarlarına girin.

2. Adım: Sohbet Ayarları'na tıklayın.

3. Adım: Buradan "Son görülme" seçeneğini kapatın.

Bu şekilde BiP'te son görülmeyi kapatabilirsiniz. Artık insanlar sizin ne zaman BiP'e girdiğinizi görmeyecek. Tabii siz de onlarınkini göremeyeceksiniz.