Bir bilgisayar da 2 Farklı İşletim sistemi

selcukulusal (32) 8 yıl önce sordu

Merhaba

​Arkadaşlar benim bilgisayarım da 2 farklı işletim sistemi var bunlar'dan temel olan Windows 10

​2. İşletim sistemim ise Windows 7 Ultimate

​Şimdi benim Windows 10 olan işletim sistemimde ki herhangi bir dosyayı Windows 7 Ultimate işletim sistemime aktarmak istiyorum bu mümkün mü ???

Toplam 3 cevap

ardahd (631) 8 yıl önce cevapladı

Evet yapabilirsiniz.Örnek veriyorum C diskinizde windows 10 , D diskinizde Windows 7 var diyelim.Windows 10 girin ve atcağınız dosyayı Windows 7'ye yani Windows7'nin bulunduğu diske atın veya tamtersi bu şekilde atabilirsiniz.

yunusemre2344 (54) 8 yıl önce cevapladı

Sonradan karışıklık olmaması için "win7den_Aktarilan" gibi bir klasör oluşturmak daha mantıklı. Zamanında başıma gelmişti benzer bir durum.

lion (595) 8 yıl önce cevapladı

Sorununuzun çözümü verildi çözüme ulaşmak için Burayı Tıklayınız