Bir bilgisayarda bir siteye girilmesini kalıcı olarak engellemek

misty (556) 3 yıl önce sordu

mesela facebook.com/kullanıciadi linkine ne gizli modda ne vpn ile hiç bir şekilde giremeyecek. ama facebooka girebilecek. facebookta arama yaparak da giremeyecek kulanıcı profiline. ve engeli de hiç bir şekilde kaldıramayacak. facebook örnekti.

aynı wifiyi kullanıyoruz.

Toplam 1 cevap

darkcrak (5168) 3 yıl önce cevapladı

İstediğin siteyi engelleye bilirsin zaten uzmanim.net'de @alattin ve @damlakoc arkadaşımız anlatmış nasıl yapılacağını

Bir websitesini engelleme

Ve resimli olarak @damlakoc anlatmıştı

Bir Siteye Giriş Nasıl Engellenir?

misty 3 yıl önce

twitterda hiç işe yaramadı. uzmanim.net bir kere banlandı ama silip tekrar ekleyince banlanmadı. zaten bu çözüm kalıcı değil. yani engellendiğini anlayıp araştırsa not defterinden silip tekrar siteye girer

darkcrak 3 yıl önce

Panelden de ayarlanıyordu da paneli araştırmam lağzım her panel arayüzü aynı değil @misty