Bir Chrome eklentisini nasıl firefox'a uyumlu hale getirebilirim

toprak34 (2026) 5 yıl önce sordu

Merhaba,

Chrome'da işime yarayacak bi eklenti var fakat bunu firefox'ta kullanmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Toplam 3 cevap

ilkaybaki (236) 5 yıl önce cevapladı

Merhaba,

Firefox eklenti sitesinde ZeroWiki eklentisini indirebilirsin.

toprak34 5 yıl önce

Teşekkür ederim, işe yaradı :)

ilkaybaki 5 yıl önce

@toprak34 Rica ederim ne demek görevimiz.

darkcrak (5170) 5 yıl önce cevapladı

Bu programı kullana bilirsin Chrome Store Foxified artık chrome'deki tüm eklentileri firefox'da kullana bilirsin.

Chrome Store Foxified'i Firefox a indirdikten sonra link' e tıklayarak bu siteden add to firefox available on chrome'ye tıkla ve eklenti kurulsun

toprak34 5 yıl önce

Çalışmıyor :/

darkcrak 5 yıl önce

Bende çalışmıştı?@toprak34 cuma günü yani yarın oluyor yazımı düzeltirim. İstersen kullanımını googleden araştır.

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Altyapılar farklı, bu isteğin mümkün değil. Firefox'taki alternatiflerine bakman lazım.