Bir dosyayı daha hızlı indirmek için ne yapabilirim?

givozip (0) 6 yıl önce sordu

Şuan 5 GB boyutunda dosya iniyor, yüzde 20'de, yarım saat geçti. Yavaş artıyor. Hızım 5 Mbps. AKK dolunca 5'e düştü..

Toplam 2 cevap

malgibiolan (307) 6 yıl önce cevapladı

Eagle Get Nedir , Nasıl Kullanılır ?

Çalışmaya'da Bilir.

@temmuz Hocam Sizinki Gibi Oldu Link Adı :) :)

malgibiolan 6 yıl önce

Öyle Değil Sizde Site İçi Link Verirken Nedir ? Nasıl Kullanılır ? Yazıyorsunuzda O Açıdan Size Benzedi

temmuz 6 yıl önce

Anlamadım ama mesajındaki linkte bir düzenleme yapıldıysa ve bundan memnuniyetini belirtiyorsan bu düzenlemeyi ben yapmadım. Herhalde editörümüz yapmıştır (veya site yöneticilerinden biri) :) :)

temmuz 6 yıl önce

Anladım.. Bunu hiç düşünmemiştim. Böyle daha iyi ama öyle değilmi :)

malgibiolan 6 yıl önce

Aynen

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Bilgisayarına gelebilen internet hızı en fazla ne kadarsa ondan yararlanabilirsin. Buna ek olarak EagleGet ve IDM gibi indirme yöneticilerini de kullanabilirdin ama bu saatten sonra indirmeyi tekrar başlatmanın sana hiçbir faydası olmaz. Birdahaki indirmelerinde kullanırsın artık.

givozip 6 yıl önce

Yüklendi bile :D