Bir fotoğraf üzerindeki yazıları değiştirmek

toprak34 (2026) 6 yıl önce sordu

Merhaba;

Bir fotoğraftaki mevcut bir yazıyı değiştirmek istiyorum. Aynı font olacak, aynı büyüklükte vs. Sadece yazı değişik olacak. Bunu nasıl yapabilirim?

Toplam 1 cevap

tahatugyan (1206) 6 yıl önce cevapladı

Merhaba

Bunun için Photoshop'u kullanabilirsin. Adobe Photoshop CC 2018 programında resimdeki fontu tanımlama özelliği mevcuttur.

İstersen resimdeki fontu online olarak www.myfonts.com/WhatTheFont/ sitesini kullanarak da bulabilirsin. Siteye giriş yaptıktan sonra resmini yükle ve gerekli adımları gerçekleştir.

Not → Uzmanım.net'te mesaj yoluyla bana resmi iletebilirsen yardımcı olmaya çalışırım

Umarım faydalı olmuştur...