Bir google ürününe erişilemiyor

kullanici134155 (1) 8 yıl önce sordu

Youtubede oturum açamıyorum. Halbuki eskiden kullanıyordum. Oturum aç simgesine tıkladığımda şu hatayı alıyorum: Bir google ürününe erişilemiyor

https://support.google.com/accounts/answer/40039?p=youtube

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 8 yıl önce cevapladı

Bir google ürününe erişilemiyor hatasının sebebi google'dan aldığınız hizmetin durdurulmuş olması.

Google hesabınız üzerinden Google koşullarını ihlal eden bir işlem yapmışsınız. Google'da hesabınızı askıya almış, yani geçiçi olarak kapatmış. İtiraz ve inceleme sonunda hesabınız açılabilir veya tamamen kapatılabilir.

Eğer oturum açmak için kullandığınız hesaptan illegal paylaşımlar ya da telif hakkını, uyarılara rağmen, ihlal eden davranışlar yaptıysanız ya da paylaşımlarınız bir şekilde şikayet aldıysa bu sebepten hesabınız kapatılmış olabilir.