Bir hata bulundu

ramazan2121 (1) 2 yıl önce sordu

Benim 2 geceden beri bir sorun bulundu  instagram uygulamasi türkçe ayarlanmiyr Abd olarak giriş yapın bn bunun için ne yapa bilirim 2 geceden beri duzelmiyr ne yapmak gerekiyr

ramazan2121 2 yıl önce

Arkadaşalr bana yardimci olurmusun düzeltmesini bilen varsa

Toplam 1 cevap

gorele28 (387) 2 yıl önce cevapladı

ramazan2121 öncelikle instagram hesabının giriş bilgilerini bilmen lazım sonra play store uygulamasına girip arama yerine instagram yazıp aramanız çıkan instagram yazısına dokunup uygulamayı kaldırıp tekrar yüklemeniz olacak