Bir hata oluştu. Güncelleştirmelerin tümü başarıyla kaldırılamadı

hakan (15424) 9 yıl önce sordu

Windows güncelleştirmelerinden birini kaldırmal istediğimde Bir hata oluştu.Güncelleştirmelerin tümü başarıyla kaldırılamadı hatası alıyorum ve güncelleme kaldırılamıyor.

Windows 7'de Bir hata oluştu.Güncelleştirmelerin tümü başarıyla kaldırılamadı hatasının çözümü nedir?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 9 yıl önce cevapladı

Windows 7 üzerine yüklenmiş bir güncelleştirme soruna yol açıyorsa ve bunu kaldırmak istediğinizde aşağıdaki hatayı alıyor olabilirsiniz

Bir hata oluştu. Güncelleştirmelerin tümü başarıyla kaldırılamadı

Bir hata oluştu. Güncelleştirmelerin tümü başarıyla kaldırılamadı hatası alıyorsanız bu hatanın çözümü için ilk yapmanız gereken sistem geri yükleme yapmak olmalıdır.

Sistem geri yüklemeyi çalıştırarak güncelleştirmenin yüklenmiş olduğu tarihin öncesinde dönerseniz sorun çözülecektir.

Diğer bir yöntem bilgisayarı güvenli modda açıp güncelleştirmeyi kaldırmayı deneyebilirsiniz. Güvenli modda pek çok güncelleştirme başarı ile kaldırılacaktır.